Трислойна шумоизолация Gladen Aero Multi
многослоен материал с антивибрационен и шумоизолационен слой, 800 x 460 mm, дебелина 5 mm, тегло 3,67 Kg/m²
Повече за продукта
Повече за продукта
Ще ви помогнем с покупката ви.
- Използвайте нашата Съвети и помощ
- Можете да ни върнете стоките в рамките на 14 дни
- Изпробвайте продукта в нашия магазин
\n
\n\nСвойства на демпфиращия материал Gladen Aero Multi
\n\n
\nСвойства на демпфиращия материал Gladen Aero Multi
\n\n- \n\t
- AERO-Multi комбинира Aero Butyl и Aero Neoprene.
- \n\t
- Бърз начин да се постигне много приличен резултат за намаляване на вибрациите и шумоизолация на автомобила.
- \n\t
- Материал устойчив на вода и масла.
- \n\t
- Негорим демпфиращ материал.
- \n\t
- Инсталация без необходимост от загряване.
- \n
Технически параметри на демпфиращия материал Gladen Aero Multi
\n\n- \n\t
- Тегло на 1 бр.: 1184 g.
- \n\t
- Тегло на m²: 3,67 Kg / m².
- \n
Размери на демпфиращия материал Gladen Aero Multi
\n\n- \n\t
- Размер на плочата: 46 x 80 cm (0,368 m²).
- \n\t
- Дебелина на материала: 5 mm.
- \n\t
- Измерена от нас дебелина на материала: 4,59 mm.
- \n
Къде да се приложи шумоизолацията Gladen Aero Multi
\n\n- \n\t
- Подът.
- \n\t
- Багажното отделение.
- \n\t
- Покривът.
- \n
За марката
\nМарка Gladen е една от най-успешните марки в Германия, където е създадена и където са нейните корени. Gladen предлага висококачествени продукти, като говорители, субуфъри или усилватели. Има също и широко портфолио от продукти, което включва стотици артикули, било то конектори, демпфиращи материали и много други. Продуктите на Gladen са печелили престижни награди EISA в миналото и настоящето. Германците харесват тази марка - просто я обичат.| Каталожен номер | AERO-MULTI |
| Марка | Gladen |
| Извънгабаритна пратка | Да, |
| Връзки | Официален уебсайт |
| Тип на материала | Многослоен |
| Дебелина | 5 mm |
| Размер | 800 x 460 mm |
| Шумоизолационна мембрана | Не |
| Тегло на 1 брой | 1184 г |
| Площна маса | 3,67 кг / m² |
| Водоустойчивост | Да |
| Топлоизолация | Да |
| Цвят | Черна с бял печат |
| Цена за | 1 брой |
Рейтинг
Попитайте ни































