Преносим високоговорител Morel Biggie Midnight Blue
Повече за продукта
Morel Biggie Midnight BlueВ наличност (20 бр.) 329,00 EUR643,47 лв
Morel Biggie Aqua FrostВ наличност (9 бр.) 319,00 EUR623,91 лв
Morel Biggie Cosmic BlackВ наличност (20 бр.) 329,00 EUR643,47 лв
Morel Biggie Denim SkyВ наличност (9 бр.) 329,00 EUR643,47 лв
Morel Biggie Golden Glow1 до 4 седмици 299,00 EUR584,79 лв
Morel Biggie Minimal WhiteВ наличност (30 бр.) 329,00 EUR643,47 лв
Morel Biggie Oak WoodВ наличност (37 бр.) 329,00 EUR643,47 лв
Morel Biggie Olive GreenВ наличност (30 бр.) 329,00 EUR643,47 лв
Morel Biggie Ruby RedВ наличност (9 бр.) 319,00 EUR623,91 лвПреносим високоговорител Morel Biggie
Morel представя най-новото попълнение в своята лайфстайл линия Högtalare под уверено име: Biggie. Този уникален преносим hi-fi високоговорител комбинира прецизна изработка, компактни размери и висококласен звук. Въпреки името си Biggie има скромни размери 18 x 18 см и, по примера на по-големия си събрат (Högtalare), модерен квадратно формиран дизайн. Всичко това с впечатляващо качество на звука, което ще ви остави в мълчаливо възхищение.
Конструктивно решение по поръчка
Сърцето на преносимата система Biggie са прецизно изработените излъчватели на Morel. Двукомпонентната конфигурация на басрефлекс системата включва специално изработен 4" (100 mm) ууфър с голям ход, който осигурява прецизно и дълбоко възпроизвеждане на басовите честоти. Ууфърът се допълва от прочутия 1" (25 mm) копринен високочестотен говорител Morel, който възпроизвежда високите честоти с изключителна чистота и детайлност без каквито и да е изкривявания, осигурявайки тонално балансирана прецизност в целия честотен спектър и предоставяйки истински потапящо изживяване при слушане.
Перфектен звук благодарение на усъвършенстван DSP и динамичен еквалайзер
Biggie използва технология DSP за оптимизиране на качеството на звука. Този интегриран DSP процесор позволява на акустичните инженери на Morel да конфигурират динамичен еквалайзер, който се адаптира непрекъснато според зададеното ниво на силата на звука и създава балансиран и естествен звук без каквито и да е изкривявания и звуково оцветяване. Благодарение на това можете да се насладите на традиционния звук Morel във всяка среда и при всяко ниво на звука.
Модерна свързаност и преносимост
Тонколоната Biggie е оборудвана с най-новата технология Bluetooth 5.3 BLE, която позволява предаване на звук до 50 метра и осигурява непрекъснато слушане без прекъсвания. Тази усъвършенствана технология значително подобрява безжичното покритие и надеждността, което я прави идеална за събития на закрито и за всяко помещение във вашия дом. Освен големия обхват, Biggie поддържа и други усъвършенствани функции като сдвояване TWS и Auracast. TWS технологията позволява безжично сдвояване на два високоговорителя за създаване на стерео звукова сцена. Благодарение на батерия с до 20 часа възпроизвеждане можете да се наслаждавате на музика през целия ден без прекъсване. Тонколоната се зарежда чрез USB-C кабел, а захранване е възможно и постоянно от мрежата (конекторът е в комплекта).
Иконичен минималистичен дизайн с нотка на уникалност
Елегантният и модерен дизайн съчетава минимализъм и стил, който без усилие се вписва във всякакъв съвременен интериор. Компактната квадратна форма следва дизайна на събрата Högtalare, само в по-малка версия. Благодарение на размерите си Biggie лесно намира място във всяка стая или пространство. Дръжката, наподобяваща кожа (приятелска към животните), улеснява пренасянето и може да бъде премахната от високоговорителя. Biggie е наличен в девет забавни цвята, които подхождат на всеки интериор и придават уникална индивидуалност на вашето звуково преживяване. Предлага се в черно, бяло, червено, тъмносиньо, златисто жълто, светлосиньо, маслиненозелено и тюркоазено, а за любителите на естествените шарки е налична и версия с дъбова дървесина.
| Каталожен номер | BIGGIE MIDNIGHT BLUE |
| Марка | Morel |
| Връзки | Официален уебсайт |
| Тип на високоговорителя | Преносим, безжичен |
| Обща мощност | 60 W |
| Мощност на високочестотния високоговорител | 15 W |
| Мощност на басовия говорител | 45 W |
| Вграден усилвател | 60 W, клас D |
| Оснащение | 25 mm високочестотен говорител (коприна), 100 mm среднобасов говорител |
| Честотен обхват | 40 - 20000 Hz |
| Безжичен пренос на музика | Да |
| Свързаност | Bluetooth 5.3 BLE Auracast-ready, 3,5 mm AUX |
| Безжичен обхват | До 50 m |
| Вградена батерия | Li-ion батерия 28 Wh 11.1V 2600mAh |
| Начин на зареждане | През USB-C |
| Скорост на зареждане | Бързо зареждане - 2 часа до пълно зареждане, 20 минути осигуряват приблизително 4 часа работа |
| Време на работа с батерия | До 20 часа при обичайно ниво на звука (50% ниво на звука) |
| Възможност за свързване към мрежа | Да, двойно напрежение 100-240V, 50/60Hz |
| DSP процесор | Да |
| Контролен панел | Включване / изключване, сила на звука, сдвояване, TWS режим |
| Тип на корпуса | Bassreflex |
| Размери | 18 x 18 x 11,5 cm |
| Тегло | 2,6 Kg |
| Цвят | Тъмно синьо |










