Aktivní subwoofer do rezervy Nakamichi NBW1100A
aktivní subwoofer do rezervy, 11", 110 W RMS
Повече за продукта
Разпродажбата приключи
Моля, изберете подобни продукти от същата категория.
Активни субуфeри
Разпродажбата приключи
Nakamichi NBW1100A je aktivní subwoofer v uzavřené ozvučnici určený do pozice místo rezervy v kufru. Vyniká nejen netradičním designem bez omezení zavazadlového prostoru, ale i mohutnými basy díky měniči o průměru 280 mm (11"). Samozřejmostí jsou vysokoúrovňové vstupy, ovládací panel s možností nastavení gainu, fáze, filtru spodních frekvencí a v balení najdete i dálkové ovládání. Ideální řešení pro všechny, kteří si chtějí podpořit basovou složku ozvučení a nepřijít prakticky o žádné místo v interiéru vozu.
Hlavní vlastnosti aktivního subwooferu NBW1100A
  • Aktivní subwoofer určený do pozice místo rezervy v kufru.
  • Membárna subwooferu o průměru 280 mm (11").
  • Uzavřená ozvučnice pro přesné podání spodních frekvencí.
  • Frekvenční rozsah 20 až 150 Hz.
  • Plynule nastavitelný gain, bass boost a fáze.
  • Dálkové ovládání je součástí balení.
O značce Nakamichi
Каталожен номерNBW1100A
МаркаNakamichi
ВръзкиОфициален уебсайт
Рейтинг
Обща оценка
100 %