Тонколони Pioneer TS-A1300C
компонентни колони, Ø 130 mm, 50 W RMS, 4 Ω, 87 dB (2,83 V/1 m)
Повече за продукта
Разпродажбата приключи
Моля, изберете подобни продукти от същата категория.
Тонколони Pioneer TS-A1300C
Разпродажбата приключи
По-добър продукт е на една ръка разстояние
Тонколони Pioneer TS-A1300C
Основни характеристики
  • CarSoundFit App - приложение със симулатор на звука в автомобила за по-добро аудио преживяване.
  • Open & Smooth - осигурява плавен честотен отклик и широка звукова сцена.
  • Лесен монтаж.
За марката
Каталожен номерTS-A1300C
МаркаPioneer
ВръзкиОфициален уебсайт
Рейтинг
Обща оценка
0 %