Усилвател Nakamichi NHMD100.4
4-канален усилвател, 4 x 100 / 2 x 200 W RMS (4 Ω), 4 x 125 W RMS (2 Ω), клас D
Повече за продукта
Разпродажбата приключи
Моля, изберете подобни продукти от същата категория.
4-канални
Усилвател Nakamichi NHMD100.4
Разпродажбата приключи
Усилвател Nakamichi NHMD100.4
Nakamichi NHMD100.4 е четириканален цифров усилвател с висока мощност 100 W RMS на канал и същевременно сравнително компактни размери. Модерен дизайн със скрити регулатори за настройка, шаси от четкан алуминий, входни терминали с гнезда и, разбира се, качеството Nakamichi, с което се свързва този традиционен японски производител. Благодарение на технологията Class-D не е нужно да се притеснявате от прегряване на усилвателя и можете да го монтирате практически навсякъде. В същия дизайн може да се закупи и моноблок, за да се съчетае цялата система. Възможност за свързване на дистанционно управление и за включване на усилвателя чрез вход с високо ниво (high-level).
  • Четириканален цифров усилвател
  • Стабилен до 2 Ω; при мостово свързване до 4 Ω
  • RCA и OEM входове с високо ниво
  • FULL / HP / LP електронен кросоувър
  • Скрити настройки на усилвателя
  • Плавно регулиране на входното ниво
  • Входни терминали с гнезда
  • Възможност за дистанционно управление
  • Шаси от четкан алуминий
  • Наличен е и моноблок със същия дизайн
За марката Nakamichi
Каталожен номерNHMD100.4
МаркаNakamichi
ВръзкиОфициален уебсайт
Рейтинг
Обща оценка
100 %