Говорители Gladen HG-165SQX-4
Ø 165 mm, 4 Ω, 93,75 dB (2,83V/1m), montazhna dŭlbochina 68,5 mm
Повече за продукта
Разпродажбата приключи
Моля, изберете подобни продукти от същата категория.
Говорители Gladen HG-165SQX-4
Разпродажбата приключи
Vysokogovoriteli Gladen HG-165SQX-4
Moshchni srednobasovi visokogovoriteli ot sredniya klas Gladen SQX, garantziya za sŭvŭrshena simbioza mezhdu moshchnost i kachestven zvuk. Akustichno pretsizen 4 Ω impedans. Materialŭt na membranata e lek stŭkloplast.
Каталожен номерHG-165SQX-4
МаркаGladen
ВръзкиОфициален уебсайт
Рейтинг
Обща оценка
100 %